Adresas:Savanorių pr. 63, Vilnius

Privatumo politika

 1. Bendra informacija
  Ši privatumo politika parengta siekiant geriau aptarnauti tuos, kurie rūpinasi, kad jų „asmeniškai identifikuojama informacija“ (PII) būtų naudojama internete. PII, kaip aprašyta JAV privatumo įstatyme ir informacijos saugumo srityje, yra informacija, kuri gali būti naudojama atskirai arba su kita informacija, kad būtų galima identifikuoti, susisiekti ar surasti vieną asmenį arba nustatyti asmenį kontekste. Atidžiai perskaitykite mūsų privatumo politiką, kad įgytumėte aiškų supratimą apie tai, kaip mes renkame, naudojame, saugome ar kitaip tvarkome jūsų asmeniškai identifikuojamą informaciją pagal mūsų svetainę.

2. Kokią asmeninę informaciją renkame iš mūsų parduotuvės lankytojų?
Jei reikia, užsakydami arba registruodami mūsų parduotuvėje, jums gali būti paprašyta įvesti savo vardą, el. Pašto adresą, pašto adresą, telefono numerį, ar kitas detales, kad galėtumėte jums padėti.

3. Kaip mes naudojame jūsų informaciją?
Mes galime naudoti iš jūsų surinktą informaciją registruodami, pirkdami, užsiregistravę mūsų naujienlaiškyje, atsakydami į apklausos ar rinkodaros komunikaciją, naršydami el. parduotuvėje arba naudodamiesi tam tikromis kitomis svetainės funkcijomis:

4. Kaip saugome jūsų informaciją?
Mūsų svetainė yra nuskaityta reguliariai, siekiant apsaugoti spragas ir žinomus pažeidžiamumus, kad jūsų apsilankymas mūsų svetainėje būtų kuo saugesnis.
Naudojame įprastą kenkėjiškų programų nuskaitymą.
Jūsų asmeninė informacija yra už saugių tinklų ir prieinama tik ribotam asmenų skaičiui, turintiems specialias prieigos prie tokių sistemų teises, ir minėtų subjektų funkcija – saugoti informaciją ir ją laikyti nepasiekiama trečiosioms šalims. Be to, visa jūsų teikiama jautri / kredito informacija yra užšifruota naudojant Secure Socket Layer (SSL sertifikatą) technologiją.
Įgyvendiname įvairias saugumo priemones, kai vartotojas nurodo išlaikyti jūsų asmeninės informacijos saugumą.
Visi sandoriai apdorojami per sąsajos teikėją ir nėra saugomi ar apdorojami mūsų serveriuose.

5. Ar naudojame „slapukus“?
Taip. Slapukai yra nedideli failai, kuriuos svetainė ar jos paslaugų teikėjas perkelia į jūsų kompiuterio standųjį diską per jūsų naršyklę (jei leidžia), kuri leidžia svetainės ar paslaugų teikėjo sistemoms atpažinti jūsų naršyklę ir fiksuoti bei prisiminti tam tikrą informaciją. Pavyzdžiui, mes naudojame slapukus, kad padėtų mums prisiminti ir apdoroti pirkinių krepšelio prekes. Jie taip pat naudojami, kad padėtų mums suprasti savo nuostatas pagal ankstesnę ar dabartinę svetainės veiklą, kuri leidžia mums teikti geresnes ir kokybiškesnes paslaugas. Mes taip pat naudojame slapukus, kad galėtume kaupti suvestinius duomenis apie svetainės srautą ir svetainės sąveiką, kad galėtume ateityje pagerinti jūsų naršymo kokybę.

6. Mes naudojame slapukus, kad:
• Atkurtume jūsų pirkinių krepšelio turinį.

 • Trečiųjų šalių disponavimas
  Mes neparduodame, prekiaujame ar kitaip neperleidžiame jūsų asmeniškai identifikuojamos informacijos, išskyrus atvejus, kai vartotojams pateikiame iš anksto įspėjimą. Tai neapima svetainių talpinimo partnerių ir kitų šalių, kurios padeda mums naudotis mūsų svetaine, vykdyti savo verslą arba aptarnauti mūsų klientus, jei šios šalys sutinka laikyti šią informaciją konfidencialia. Mes galime naudoti informaciją užtikrindami, kad būtų laikomasi įstatymų.
  Ne asmeninė informacija apie lankytojus gali būti teikiama kitoms šalims rinkodaros, reklamos ar kitiems tikslams.

 

8. Slapukai veikiantys svetainėje
Mūsų svetainėje naudojamos sistemos, kurios įvardintos žemiau ir aprašytos jų veikimo specifikos, paskirtis.

Pavadinimas Domenas Reikšmė
tk_ai batutaisymas.lt / woo%3AumPUT2u%2F6T3%2Fy4VvoU5%2B2n%2B%2B
PHPSESSID batutaisymas.lt / hekb74fivacnmjsanq9bf8d783
 1. Dėl  fizinių asmenų apsaugos tvarkant  asmens duomenis ir dėl laisvo tokių  duomenų judėjimo ir kuriuo panaikinama Direktyva 95/46/EB (Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas)


9.1. Fizinių asmenų apsauga  tvarkant asmens duomenis yra pagrindinė teisė.  Europos Sąjungos pagrindinių teisių chartijos (toliau –  Chartija) 8 straipsnio 1 dalyje ir Sutarties dėl Europos Sąjungos veikimo (toliau –  SESV) 16 straipsnio 1 dalyje numatyta, kad kiekvienas asmuo turi teisę į savo asmens duomenų apsaugą.

9.2. Fizinių asmenų apsaugos tvarkant jų  asmens duomenis principais ir taisyklėmis turėtų būti  paisoma fizinių asmenų pagrindinių teisių ir laisvių, visų pirma jų teisės į asmens duomenų apsaugą, neatsižvelgiant į jų pilietybę ar  gyvenamąją vietą. Šiuo reglamentu siekiama padėti užbaigti kurti laisvės, saugumo ir teisingumo erdvę ir ekonominę sąjungą, skatinti ekonominę ir  socialinę pažangą, stiprinti valstybių narių ekonomiką ir siekti jų ekonomikos konvergencijos vidaus rinkoje ir fizinių asmenų gerovės.

9.3. Europos Parlamento  ir Tarybos direktyva 95/46/EB (4)  siekiama suderinti fizinių asmenų pagrindinių teisių  ir laisvių apsaugą vykdant duomenų tvarkymo veiklą ir užtikrinti  laisvą asmens duomenų judėjimą tarp valstybių narių.

10. Kad būtų laikomasi sąžiningos informacijos praktikos, mes imsimės šių reagavimo veiksmų, jei įvyktų duomenų pažeidimas:
Mes informuosime jus el. Paštu
• Per 7 darbo dienas

Mes taip pat sutinkame su Individualaus žalos atlyginimo principu, pagal kurį reikalaujama, kad asmenys turėtų teisę teisėtai vykdyti vykdytinas teises į duomenų rinkėjus ir duomenų tvarkytojus, kurie nesilaiko teisės. Šis principas reikalauja ne tik asmenų, kurie turi vykdytinas teises prieš duomenų naudotojus, bet ir tai, kad asmenys kreipiasi į teismus ar vyriausybines agentūras, kad ištirtų duomenų tvarkytojus ir (arba) patrauktų baudžiamojon atsakomybėn.

 1. CAN-SPAM įstatymas
  „CAN-SPAM“ įstatymas yra įstatymas, kuriuo nustatomos komercinio el. Pašto taisyklės, nustatomi komercinių pranešimų reikalavimai, suteikiama gavėjams teisė išsiųsti laiškus, kad jie būtų išsiųsti, ir nurodo griežtas nuobaudas už pažeidimus.
  Mes renkame jūsų el. Pašto adresą, kad:
  • Siųsti informaciją, atsakyti į užklausas ir (arba) kitus prašymus ar klausimus
  • Apdoroti užsakymus ir siųsti informaciją ir atnaujinimus, susijusius su užsakymais.
  • Siųsti papildomą informaciją, susijusią su jūsų produktu ir / ar paslauga
  • Rinkitės į mūsų pašto adresų sąrašą arba toliau išsiųskite el. Laiškus klientams po to, kai įvyko pradinis sandoris.

Jei bet kuriuo metu norėtumėte atsisakyti gauti būsimus el. Laiškus, galite siųsti el. Paštu mums nurodytais kontaktais.
• Vadovaukitės kiekvieno el. Laiško apačioje esančiomis instrukcijomis ir mes greitai pašalinsime jus nuo visos korespondencijos.

 • Mokėjimo ir kontaktinė informacija
  Mes renkame ir išsaugome mūsų duomenų bazėse esančią informaciją, kuri mums buvo pateikta, kai užpildėte kontaktinę formą arba pristatymo (ir atsiskaitymo) informaciją kasos metu.

 

12.1. Atsiskaitymo (pristatymo ir atsiskaitymo) informacija
Užsakymo metu galime paprašyti užpildyti visus reikiamus laukus, kurie yra reikalingi norint pateikti, apdoroti ir baigti. Duomenys pirkimo metu bus išsaugoti ilgiau nei 24 mėnesius ir šie duomenys negali būti ištrinti dėl pagrįstų aplinkybių. Mes renkame informaciją iš apmokėjimo puslapio: I) Vardas; II) Pavardė; III) Įmonės pavadinimas (jei esate įmonė); IV) Jūsų šalis; V) Jūsų gatvės adresas ir namo (ar buto) numeris; VI) Jūsų miestas; VII) Jūsų valstybė / apskritis; VIII) Jūsų pašto indeksas; IX) Jūsų telefono numeris; X) Jūsų el. Pašto adresas;

Jei kyla klausimų dėl šios privatumo politikos, galite susisiekti su mumis žemiau nurodytais kontaktais:
Savanorių pr. 63,
Vilnius, Lietuva
taisaubatus@gmail.com
+370 5 2150605